Рубрика - Як лікувати застуду

Весна – прощавай, застудо?

Рання весна - справжнє натхнення. Коли холоди позаду, здається, позаду повинні бути й нежить із кашлем. Але, як не сумно, часто саме навесні люди починають застуджуватися з новою силою. Чому так відбувається?

Зима підкосила

За зимовий час, якщо ви не дбали про свій імунітет, він може значно знизитися. Впливає відсутність свіжих овочів і фруктів, які повинні надавати необхідні вітаміни та мікроелементи. Впливає й неправильне лікування застудних захворювань, адже не у всіх вистачає знань або терпіння лікуватися правильно. Багато хто просто знімають симптоми та йдуть на роботу, переносять хворобу «на ногах» і «заробляють» собі хронічний перебіг захворювання.

Геть одяг

Найчастіше ми так радіємо сонцю, що переоцінюємо його обігріваючу здатність. Ми розстібаємо куртки, підставляючи горло та груди вітру, – й кашель забезпечений. А потім можемо раптово спітніти у транспорті та потрапити під протяг, – і ніс вже не дихає вільно. Навесні також багато хто починає бігати вранці, але ж варто тільки наковтатися холодного повітря, – і назавтра у горлі вже немов їжаки оселилися. Погодна мінливість та невміння вдягатися по погоді – поширені причини частих весняних застуд.

У весну без застуд

Перші теплі дні – завжди немов початок нового життя, з’являються сили щось міняти. Нехай цього року зміни торкнуться й вашого здоров’я. І якщо вірити, що будь-яка звичка формується 21 день, то у вас до літа ще є багато часу, щоб встановити в своєму житті нові, корисні для здоров’я звички.
1. Не запускати. Якщо у вас постійний кашель, то саме час нарешті піти до лікаря, обстежитися, досконало вивчити питання та встановити причину. Те, що проблема виникає знову і знову – вже говорить про те, що вона сама нікуди не зникне, ваш організм просто не в змозі впоратися із цим самостійно, то ж потрібно йому допомогти. Багато хто не йде до лікаря через негативне ставлення до медикаментозного лікування, яке справедливості заради скажемо, часто одне лікує, а інше калічить. Проте у разі проблем із бронхами існують рослини, які допомагають при кашлі. Можна лікуватися народними методами або натуральними рослинними препаратами.
2. Переглянути раціон. Менше шкідливої їжі з консервантами, геть жирне та смажене, натомість більше фруктів, овочів, горіхів і натуральних кисломолочних продуктів, півтора літра чистої води на день – ось те, що зміцнить ваш імунітет, надасть енергію, силу та легкість.
3. Паличка-виручалочка. Поради щодо профілактики застуди складені не заради сміху, та й дотримуватися їх не так вже і складно. До того ж, допомогою вашому організму, якщо раптом хвороба починає підступати, будуть натуральні імуностимулятори, – в такий спосіб захисні сили організму просто не дадуть хвороби здолати вас.
натуральний німецький препарат Імупрет. Його створено на основі 7 трав, які підвищують імунітет і допомагають організму протистояти негативним факторам навколишнього середовища.