Рубрика - Як лікувати застуду

СТОП осінній хандрі та нежитеві!

Настала осінь, а разом із нею до багатьох прийшла й безпробудна хандра, від якої потрібно якось позбуватися. У будь-якій ситуації можна знайти свої плюси і мінуси. Ми пропонуємо на кожен негативний момент знайти хоча б один позитивний факт - визначитися,за що саме ми любимо осінь та перестати страждати від осінньої депресії.

  • Сиро та холодно у квартирі? Натомість настав період затишних піжам, м’яких пледів, кумедних шкарпеток та теплих пухнастих халатів!
  • Рано сутеніє? З’явилося більше часу для романтичних вечерь при свічках
  • Дощ за вікном заважає прогулянкам? Саме час влаштувати собі кіносеанс в улюбленому зручному кріслі з чимось смачненьким!
  • Набрид старий гардероб? Але ж завжди можна пробігтися по крамницях та придбати новий яскравий светр, модний кардиґан чи чергову улюблену сукню, адже це так підіймає настрій!
  • Занепад сил? Бігом до спортзалу, на танці або у басейн, оскільки відомо, що будь-яке фізичне навантаження випускає у кровотік ендорфіни, значно покращуючи настрій та підвищуючи тонус організму.
  • Наближається зима? Проте скоро Новий рік, не встигнеш озирнутися, як усіх захопить святкова лихоманка, вітрини магазинів наповнюватимуться новорічною мішурою, а повітря навколо сповниться пахощами ялинки та морозу!
  • Замерзла по дорозі додому? Не забудь про зігріваючі напої: чай, какао, глінтвейн – чудова можливість не вдаватися до домашньої аптечки. Не допомогло?
  • Закладеність та нічим дихати? Спробуй Синупрет® ЕКСТРАКТ, новий та найсильніший зі всіх Синупретів засіб від нежитю*!
Нагадаємо, що вся родина Синупрет® – це перевірені часом рослинні препарати, які містять екстракти 5 лікарських рослин: вербени, первоцвіту, бузини, генціани та щавлю, що дозволяють позбутися нежитю або синуситу «зсередини», оскільки комплексно впливають на причини захворювання.
Синупрет® екстракт з’явився в аптеках України менше року тому. Чим же він відрізняється від вже знайомих нам форм Синупрет®?
Синупрет® екстракт практично з перших годин лікування дозволяє відчути полегшення дихання, зменшити закладеність носа, зняти запалення та прискорити період одужання за рахунок 4-х кратної концентрації екстрактів (у порівнянні з Синупрет® Форте). Синергічна дія 5 лікарських рослин знижує ризик розвитку ускладнень, сприяє знищенню вірусів і бактерій.
Синупрет® екстракт підійде для дорослих і дітей з 12 років, для малюків з 2 років призначені такі форми як сироп і краплі, дітям з 6 років можна приймати таблетки.