Рубрика - Как лечить простуду

Лікування синуситу: як швидко та ефективно позбавитися нежитю

По-перше, у цей час вирує велика кількість вірусів, а дорослі і діти дуже багато часу проводять у закритих приміщеннях, де спостерігаються чималі скупчення людей (школи, дитсадки, офіси, громадський транспорт, тоговельно-розважальні центри тощо). По-друге, нестабільна погода, що може змінитися декілька разів на день, і непередбачуванні температурні перепади дуже часто стають причиною застуди.

Синусит: симптоми і лікування

Найчастіше першим при застуді прокидається синусит, тобто нежить. Запалення придаткових пазух носа супруводжується закладенністю та/або виділеннями з носа, сухістю або свербінням слизистої оболонки тощо. У деяких випадках дають про себе знати головний біль та температура.
Ці та інші надокучливі симптоми не тільки погіршують якість життя, але й можуть призвести до серйозних ускладнень. Тож, якщо запідозрили застуду, діяти потрібно негайно! Зверніться до лікаря та починайте лікування.
Для тих, кто прагне скоріше одужати – вже при перших ознаках застуди слід приймати фітоніринговий препарат Синупрет® від німецького виробника Bionorica. До його складу входять: корінь горечавки, трава вербени, квітки бузини, трава щавлю та квітки первоцвіту. Цей унікальний рослинний комплекс допоможе боритися з хворобою комплексно, адже він має секретолітичну, протизапальну, противірусну і антибактеріальну дію. На відміну від звичайної фітотерапії, спеціальний екстракт у складі Синупрет® відповідає стандартам за наявністю головних біологічно активних речовин лікарських рослин. Це гарантує передбачувану ефективність, яку було доведено у процесі клінічних досліджень. А у порівнянні з декогнестантами – препаратами, що швидко знімають набряк слизистої і на деякий час полегшують дихання, рослинний препарат Синупрет® саме лікує синусит, а не приховує симптоми.

Синупрет Екстракт – швидкий порятунок від нежитю

Синупрет® має декілька форм випуску: таблетки, краплі, сироп. При гострих випидках у дорослих для швидкого ефекту слід звернутися до таблеток Синупрет® Екстракт, що містять в чотири рази більше рослинної сировини у порівнянні, наприклад, з Синупрет® Форте.
Синупрет® Екстракт розріджує секрет, допомагає виведенню слизу, зменшує набряк і запалення, тим самим полегшує носове дихання. Окрім того, ефективний рослинний засіб знищує віруси, що викликають риносинусит, а також попереджає розвиток бактеріальних ускладнень.
Застуда ніколи не буває доречною, але в деяких випадках на хворобу, ну зовсім немає часу. Саме тоді на порятунок і приходить Синупрет® Екстракт з його потужним рослинним складом.

Якщо захворіла дитина

Синупрет® допомогає подолати хворобу не лише дорослим, а й дітям. При перших проявах застуди у малечі слід звернутись до Синупрет® у вигляді сиропу або крапель, які зручно давати дітям віком від 2 років. А для дітей старше 6 років можно обрати Синупрет® у таблетках. Лікарський засіб рослинного походження усуне нежить, полегшить носове дихання, допоможе запобігти ускладненням і не дасть змогу застуді рухатись далі.

Лікування має бути своєчасним

Не слід недооцінювати нежить і чекати на те, що він пройде сам. Відмова від лікування і перенесення хвороби на ногах – це велика загроза здоров’ю людини.

Довірте своє одужання препарату німецької якості з доведеною ефективністю та безпекою – Синупрет®. Він не лише лікує, але й запобігає розвитку ускладнень та зменшує потребу у використанні антибіотиків. Отже, чим швидше почнеться лікування, тим кращим буде результат!