Бронхипрет®

Від кашлю

сироп

*Умови акції: Кількість пропозицій обмежена. Акція діє у період з 1 лютого 2021р. до 28 лютого 2021 р. включно по всій території України, окрім тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Знижка діє на форму БРОНХИПРЕТ® Сироп 50 мл. за умови оформлення замовлення через сайти https://m.apteka911.ua/ та https://lekfarm.ua/ua/. Акція не сумується з іншими акційними пропозиціями. Умови програми лояльності не поширюються на акційну пропозицію.

Дія

Полегшує відкашлювання мокротиння
Усуває запалення
Зменшує напади кашлю
Має антибактеріальну
і противірусну дію

Компоненти

Плющ

(Hedera helix)

З давніх-давен використовується для лікування ГРВІ, кашлюку та бронхіту. Протизапальна, антибактеріальна, бронхоспазмолітична та секретолітична дія.

Чебрець звичайний
(Thymus vulgaris)

Речовина тимол у складі ефірної олії трави чебрецю пригнічує ріст патогенних мікроорганізмів, тобто має протигрибкову та антибактеріальну дію. У сучасній медицині чебрець найчастіше використовується для лікування застудних захворювань.

Квітки первоцвіту

(Primula Veris)

Активні речовини, що отримані з квіток рослини, мають секретолітичну дію, володіють протизапальними та антимікробними властивостями.

Рослинна основа препарату Бронхипрет® допомагає засобу м’яко та безпечно впровадитися до організму та надати йому максимальне сприяння в боротьбі з хворобою. Ідеально збалансовані екстракти допомагають:

  • швидко вилікувати кашель,
  • зняти запалення,
  • надати відхаркувальний ефект.

Достатньо слідувати інструкції, використовуючи сироп або таблетки «Бронхипрет®» тричі на день. Для більшого ефекту можна поєднувати цей препарат із сучасними антибактеріальними засобами.

Форми випуску

Сироп
Таблетки
Розчин

Спосіб застосування та дози

Сироп слід приймати 3 рази на день

Нерозведений сироп рекомендується запивати водою.

2-5 років

3.2 мл

6-12 років

4.3 мл

від 12 років та дорослі

5.4 мл

Таблетки слід пити 3 рази на день

Дорослим і дітям
старше 12 років

по 1 таблетці

Препарат призначається
всередину, після їжі..
Курс лікування становить 10-14 днів.
Збільшення тривалості
лікування та проведення повторних курсів
можливо за призначенням лікаря.

Розчин слід використовувати:

6-11 років

1.6 мл

12-17 років

1.8 мл

дорослим

2.6 мл

Дізнатись більше

про причини появи кашлю і бронхіту.
Властивості Бронхипрет

натисніть на назву форми випуску для відображення інструкції

Бронхипрет® ТП (BRONCHIPRET® ТР)
реєстраційне посвідчення № UA / 8673/02/01 від 24.01.2019 № 192
РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ.
Перед застосуванням обов`язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією.

Виробник
Біонорика CE, Керхенштейнерштрассе, 11-15, 92318, м .. Ноймаркт, Німеччина /
Bionorica SE, Kerschenstеinerstrasse, 11-15, 92318 Neumarkt, Germany.

Дія
Рослинні компоненти, що входять до складу препарату, мають секретолітичні, спазмолітичні і частково протимікробні властивості.
Ефірні олії та флавоноїди трави чебрецю чинять бронхоспазмолітичну і секретолитическое дію. Сапоніни з листя плюща також викликають секретолитическое ефект. Крім того, препарати з листя плюща виявляють спазмолітичну дію на гладку мускулатуру і значно зменшують бронхоконстрикцію. Також був підтверджений антибактеріальний ефект препарату зумовлена ​​тимоловим компонентом ефірної олії з трави чебрецю.
Сапоніни плюща мають досить низький показник резорбції. Тимоловая компонент ефірної олії чебрецю виділяється переважно легкими. Флавоноїди (наприклад, апігенін, лютеолін) трави чебрецю розщеплюються кишковою флорою та добре всмоктуються в кров і виділяються або в незмінному вигляді, або у вигляді метаболітів, головним чином нирками.

Показання до застосування
Лікування гострого бронхіту і запальних захворювань дихальних шляхів, що супроводжується кашлем з утворенням в’язкого мокротиння.

Протипоказання
Підвищена чутливість до компонентів препарату, а також до інших видів первоцвітів або до інших лікарських рослин родини губоцвітніх, до берези, полину і селери, дитячий вік з 2-х років через ризик погіршення дихальних симптомів. Сироп Бронхипрет не слід застосовувати хворим зі спадковою непереносимістю фруктози.

Особливі застереження
Застосування в період вагітності або годування груддю. У зв’язку з недостатністю даних про безпеку застосування препарат не рекомендується застосовувати в період вагітності та годування груддю.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Відомостей про безпосередній вплив препарату в рекомендованих дозах на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами немає, але пацієнтам слід враховувати, що препарат містить етанол.
Діти. Не слід застосовувати дітям молодше 2-х років.

Побічні ефекти
Нечасто виникають шлунково-кишкові розлади, включаючи спазми, нудоту, блювоту, діарею. Дуже рідко можливі реакції гіперчутливості, включаючи утруднення дихання, шкірні висипання, свербіж, кропив’янка, набряк обличчя, рота і / або глотки.
У разі виникнення будь-яких побічних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.
При перших ознаках алергічної реакції Бронхипрет® ТП слід припинити його застосування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами
Взаємодія з іншими лікарськими засобами не спостерігалося. Можливе застосування в комбінації з антибактеріальними лікарськими засобами.

Умови зберігання
Для захисту від впливу світла зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С в недоступному для дітей місці.

Відкрити повну інструкцію до сиропу Бронхипрет®

Бронхипрет® (BRONCHIPRET®)
реєстраційне посвідчення № UA / 8674/01/01 від 07.09.2019 № +1635
РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ.
Перед застосуванням обов`язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією.

Виробник
Біонорика CE, Керхенштейнерштрассе, 11-15, 92318, м .. Ноймаркт, Німеччина /
Bionorica SE, Kerschenstеinerstrasse, 11-15, 92318 Neumarkt, Germany.

Дія
Рослинні компоненти, що входять до складу препарату, мають секретолітичні і спазмолітичну властивості.
Завдяки вмісту сапоніну препаратів з коріння первоцвіту характерна відхаркувальну дію. Сапоніни з коренів первоцвіту виявляють секретолитическое ефект досягається переважно за допомогою рефлекторного механізму внаслідок подразнення чутливих нервових закінчень блукаючого нерва травного тракту.
Ефірні олії та флавоноїди трави чебрецю чинять бронхоспазмолітичну і секретолитическое дію. Також був підтверджений антибактеріальний ефект препарату зумовлена ​​тимоловим компонентом ефірної олії з трави чебрецю. Тимоловая компонент ефірної олії чебрецю виділяється переважно легкими. Флавоноїди (наприклад, апігенін, лютеолін) трави чебрецю розщеплюються кишковою флорою та добре всмоктуються в кров і виділяються або в незмінному вигляді, або у вигляді метаболітів, головним чином нирками.

Показання до застосування
Лікування гострого бронхіту і запальних захворювань дихальних шляхів, які супроводжуються кашлем з утворенням в’язкого мокротиння.

Протипоказання
Підвищена чутливість до компонентів препарату, а також до інших лікарських рослин сімейства губоцвітих або аралієвих, до пилку берези, полину і селери. Сироп Бронхипрет не слід приймати хворим зі спадковою непереносимістю фруктози.

Заходи безпеки при застосуванні
Якщо симптоми зберігаються більше 1 тижня або погіршуються під час застосування, якщо виникає утруднення дихання, лихоманка, виділення гнійного або кров’янистого мокротиння, хворому слід звернутися до лікаря.
Через вміст етанолу 7% (об / об) не слід приймати пацієнтам після успішного антиалкогольного лікування або тим, хто страждає на алкоголізм. Також це слід брати до уваги в разі застосування препарату Бронхипрет® сироп дітям в дозах, що перевищують рекомендовані і пацієнтам з груп ризику, а саме – із захворюваннями печінки, головного мозку або епілепсією. Не рекомендується одночасне застосування з протикашльовими препаратами, наприклад, кодеїн або декстрометорфан. З обережністю застосовувати пацієнтам з гастритом або виразкою шлунка.
Примітка для хворих на діабет. Разова доза сиропу для дорослих містить в середньому 0,18 хлібних одиниць (ХО).

Особливі застереження
Застосування в період вагітності або годування груддю. У зв’язку з недостатністю даних про безпеку застосування препарат не рекомендується застосовувати в період вагітності та годування груддю.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Відомостей про безпосередній вплив препарату в рекомендованих дозах на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами немає, але пацієнтам слід враховувати, що препарат містить етанол.
Діти. Не слід застосовувати дітям віком до 1 року.

Відкрити повну інструкцію до таблеток Бронхипрет®