Зображення: ВООЗ попереджає про появу нового вірусу
2221

ВООЗ попереджає про появу нового вірусу

У Саудівській Аравії у трьох пацієнтів діагностували новий коронавірус.

За нещодавно оприлюдненими даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), у світі виявлені нові випадки смертельно-небезпечного захворювання, яке викликане інфікуванням одним з різновидів коронавируса.

Вперше про це коронавірус повідомлення надійшло 24 вересня – один з інфікованих, громадянин Саудівської Аравії, помер у Нідердандах, а інший, громадянин Катару, поступив у вкрай важкому стані на лікування в Лондонську лікарню.

Зараз мова йде про три нових інфікованих в Саудівській Аравії (один з них помер) і одному хворому в Катарі. Всього випадки захворювання цим вірусом, підтверджених в лабораторії, дорівнюють шести. Вірус викликає важкий гострий респіраторний синдром або «атипову пневмонію», і супроводжується нирковою недостатністю. Співробітники ВООЗ також відзначають, що вірус в деякій мірі схожий на вірус, який переносять кажани.

Представники з Всесвітньої організації охорони здоров’я вважають, що інфіковані заразилися від тварин. Поки інформація, про те, що вірус передається від людини до людини, не підтверджується, але, в той же час і не виключається, оскільки двоє з хворих – члени однієї сім’ї.