Зображення: Фітотека

Фітотека

Фітопрепарати купити Україна

За цим запитом google видає 220000 посилань. Як же звичайній людині розібратися в такій кількості інформації?

Що, для чого, коли?

Фіто або рослинні ліки отримують з рослинної сировини методом екстракції діючої речовини. Механізм їх дії пов’язаний з впливом на біологічні процеси, тобто механізм дії однаковий з синтетичними ліками. Рослинні препарати – природні для організму, склад обумовлює безпеку і кращу переносимість за рахунок різноманіття активних речовин рослин.

Для чого?

Вони надають кілька лікувальних ефектів, комплексно вирішують проблему, їх можна використовувати тривало.

Коли?

Фітопрепарати застосовують для безпечного лікування дітей, вагітних, алергіків. Вони незамінні при тривалих курсах лікування, а також, коли необхідно комплексна дія на організм. Якщо людина страждає хронічними захворюваннями або хоче уникнути їх загострень, то також застосовують фітопрепарати.

Як вибрати?

Недоліком рослинних препаратів можна вважати можливість забруднення грунту, на якому ростуть рослини, відсутність стандартизації. Тобто, немає гарантії змісту біоактивних речовин рослин на постійному рівні і в достатній кількості. Уявіть собі антибіотик, в якому вміст активної речовини в 1 таблетці з різних партій був би не постійним, а коливався б у кілька разів!

На сьогоднішній день з’явилося «нове слово» в рослинних лікарських препаратах – фітонірінгові рослинні препарати. Ще в першій половині минулого століття, в Німеччині, почали звертати увагу на проблеми зі стабільністю активних речовин в рослинних медикаментах і стали працювати над їх усуненням, щоб підвищити ефективність. Фітоніринг – це культивація рослин з постійним і незмінним вмістом активних речовин. Однією з найважливіших умов для фітонірингу є екологічно чиста місцевість, відсутність шкідливого виробництва по сусідству. Поки дотримання цих умов можливе тільки за кордоном. Наприклад, такі плантації є на Майорці, в Австрії. Далі рослини піддаються методу низькотемпературної вакуумної екстракції. Так зберігається сталість хімічного складу у всіх упаковках ліків. Це, у свою чергу, гарантує заявлений ефект від лікування. Але, для цього необхідно дороге обладнання, «кустарне» виробництво собі такого дозволити не може. Де купити фітонірінгові препарати?

Є аптека, а біля аптеки є -Фітотека®

Фітотека® – це спеціально позначена зона в аптеках, де Ви гарантовано можете придбати кращі рослинні препарати, а також отримати консультацію провізора. Проект Фітотека був винайдений в Німеччині, де на сьогоднішній день, в рамках стандартної аптеки, відкрито 800 таких закладів. В Україні Фітотек поки 38. Але з кожним роком їх стає все більше і більше. В Фітотеці ви зможете знайти рослинні препарати для лікування респіраторних захворювань, наприклад Синупрет, Імупрет; для усунення симптомів ПМС, наприклад Мастодинон; для комплексного лікування нирок, наприклад Канефрон Н; для лікування серцево-судинних захворювань. Споживачеві немає необхідності «бігати очима» по полицях, в пошуках рослинного препарату -все зібрано в одному місці. Також, Фітотека надає необхідну інформацію про фітотерапію – в точці продажу можна безкоштовно взяти журнал або листівку про ліки або проблеми, що Вас цікавлять. Якщо препарат стоїть на полиці Фітотека, Ви можете бути впевненим, що це препарат, який пройшов всі дослідження, має доказову базу та ефективність.

Шукайте Фітотеку у своєму місті.

Місто Номер аптеки Адресаа
Дніпропетровськ №11 пр-т Пушкіна, 19
Дніпропетровськ №17 пр-т Гагаріна, 98
Дніпропетровськ №20 вул. 20-річчя Перемоги, 29
Дніпропетровськ №05 вул. Усенко, 1
Новомосковськ №02 вул. Радянська, 32-б
Київ №02 вул. Тимошенко, 18
Київ №04 вул. Раїси Окіпної, 4
Київ №54 вул. Шота Руставелі, 15-б
Київ №03 б-р Шевченка, 36а
Київ Аптека Доброго Дня пл. Львівська, 8
Київ Аптека Доброго Дня вул. Червоноармійська, 71/6
Київ Аптека майбутнього вул. Хрещатик, 44
Харків №10 пр. 50-річчя ВЛКСМ, 57/106
Харків №222 пр. Гагаріна, 177
Місто Номер аптеки Адреса
Львів Аптека №5 вул. Широка, 67
Львів Аптека №64 вул. Городоцька, 179
Львів Аптека №39 вул. Червоної калины, 68
Місто Номер аптеки Адреса
Вінниця Аптека №2 вул. Пирогова, 112-а
Вінниця Аптека №50 вул. Пирогова, 52-а
Місто Номер аптеки Адреса
Одеса Аптека №30 вул. Єврейська, 58
Одеса Аптека №183 Дніпропетровська дорога, 118
Одеса Аптека №236 вул. Маршала Малиновського, 57
Одеса Аптека №315 просп. Маршала Жукова, 6
Одеса АДД №16 вул. Пантелеймонівська, 25
Місто Номер аптеки Адреса
Полтава Аптека №9 вул. Петра Юрченко, 3
Полтава Аптека №4 вул. Жовтнева, 51
Полтава Аптека №1 вул. Калініна, 26
Полтава Аптека №7 вул. Кооперативна, 8а
Полтава Аптека №6 вул. Велико-Тирнівська, 31/1