Препарати


Де взяти найкращі ліки від застуди?

У сезон грипу, ризику застудних захворювань багато хто хоче використовувати ефективні і безпечні препарати при застуді. Нові ліки, які ми представляємо, ефективно впливають на організм, виконуючи відразу кілька функцій. Борються з вірусами, знеболюють, усувають кашель і симптоми застуди, гарантують безпечне м'яке лікування. Крім того, це прекрасна профілактика захворювань.

Як вилікувати біль у горлі і позбутися від ускладнень

Варто застосувати комбіновані протизапальні засоби. Одним з них є «Тонзипрет», створений на рослинній основі. Він чудово бореться із захворюваннями гортані, допомагає швидко позбутися від ларингіту, тонзиліту, не викликає алергії.
Багато людей шукають препарати від грипу і застуди, які позбавляють заодно від ускладнень. «Канефрон Н» підвищує терапевтичний ефект, знімає спазми дихальних шляхів, знезаражує.

Які ліки підвищують імунітет?

«Імупрет» відноситься до швидко дієвим імунним препаратів, які лідирують сьогодні в Україні. Завдяки йому легко впоратися з застудою і супутніми захворюваннями: отитом, фарингітом - як в гострій, так і в хронічній формі. Це найефективніший засіб для активізації захисних сил організму.

Де взяти універсальні ліки від застуди

У нашій рослинній аптечці! Ваша мета - активізувати дихальну систему, зняти набряки, запалення? Комбінований ефективний засіб рослинного походження - «Імупрет». Він діє як кращі антивірусні препарати, швидко гасячи вогнище інфекції в організмі. Результативно як антисептик.

Які препарати перемагають кашель і нежить

Протикашльові ліки від застуди:
  • запускають відхаркувальні процеси,
  • допомагають розрідити мокротиння,
  • роблять дихальні процеси більш комфортними.

«Бронхипрет» - активний представник таких інноваційних препаратів. Він знімає ознаки запалення бронхів, сприяє виведенню зайвих рідин з організму.
Особливу увагу варто приділити «Синупрет». Це найкращі ліки від застуди, що нейтралізують нежить. При набряку слизової носа, що характерно для алергічних реакцій, вони незамінні. Допомагає позбутися від слизу з носових пазух, зводить нанівець віруси, прибирає запалення. Входить в список ліків від застуди з найбільшим ефектом.
Детальніше про препарати
Згорнути

Дія

Протизапальна
дія

Противовірусна
та імуностимулююча
активність

Секретолітична та
секретомоторна дія

Форми випуску

Компоненти

Корінь горечавки

Стимулює посилення
бронхіальної секреції та
виділення слюни

Квіти первоцвіту

Секретолітична та
відхаркуюча дія

Щавель

Протизапальна,
антимікробна та антіоксидантна
дія

Квітки бузини

Секретолітична,
протизапальна,
спазмолітична дія

Вербена

Має секретолітичну, відхаркувальну, протинабрякову, жарознижувальну дію.